wtorek, 26 maja 2015

Match 7

Po ciszy trwającej od soboty wieczora w końcu trafił się kolejny match.
Powiem szczerze, że lekko się zdziwiła, jak zobaczyłam, że otrzymałam taką wiadomość o godzinie 18.50. Ostatnio logowałam się jakoś lekko po 12, może max 13 więc na pewno byłam gdzieś daleko na liście au pair. Miałam plan, że zaloguję się jakoś w nocy, może wtedy by się trafiła jakaś rodzina z z zachodniego wybrzeża, bo tam jest większa różnica czasowa. Jak dotąd większość rodzinek było ze wschodniego, przydałaby się jakaś różnorodność.
A wracając do rodziny:

Lokalizacja: CT, 50 min pociągiem do NYC
Dzieci: chłopiec 11, dziewczynki 9 i 5

Z tego co się dowiedziałam z aplikacji mają w tym momencie 4-tą au pair, dwie z nich przedłużyły z nimi program o kolejny rok. Chodzą do kościoła prezbiteriańskiego. Samochód do dyspozycji au pair wg ustalonych zasad. curfews 11 pm w dni poprzedzające pracę. Gości można przyjmować, ale nie na noc, no chyba, że przyjedzie rodzina. Praca zazwyczaj 7 am - 10 am, 3 pm - 7 pm od poniedziałku do piątku. Jedynie w czwartek tylko rano. Raz w tygodniu babysitting (pn - pt) 7 pm - 9 pm i raz w miesiącu w sobotę 7 pm - 10 pm. Poza tym list jest z wcześniejszej aplikacji bo dzieci są tam za młode :p. Mają tylko 2 zdjęcia. Ogólnie podchodzę neutralnie do tej rodziny, bez jakiejś ekscytacji, ale też bez minusów na razie. Ciekawe jaką oni mają datę przyjazdu.


A tak z innej beczki, tudzież innej rodziny. Myślałam, że na moją skrzynkę nie będą mi wpadały maile od rodzin do spamu ( mam na gmailu ). Jednak się myliłam. Okazało się, że poprzednia rodzina wysłała mi maila 21 maja. Zastanawiam się czy im odpisywać czy to olać. Niby nie byłam nimi bardzo zachwycona, ale może rozwiali by moje wątpliwości. Co myślicie?

1 komentarz:

Tolala pisze...

Napisz :) moze się okażą super na rozmowie!
Z tym logowaniem to nie wiem jak jest, ja pamiętam jak miałam rodzinę z FL to też się przez kilka dobrych godzin nie logowałam. Wydaje mi się, że wtedy to są matche z agencji.
A z tym zachodnim wybrzeżem to też wątpię czy się sprawdza, ja ostatnio się zalogowałam o 16 i wtedy mi na profil weszła rodzina z CA :)