wtorek, 19 maja 2015

Match 5

Lokalizacja: Stan NY, 35 min od NYC
Dzieci: chłopiec 14 lat, dziewczynka prawie 12
Rodzice: tata pracuje na uczelni, zajmuje się studentami międzynarodowymi, mama pracuje w telewizji. Oboje codziennie dojeżdżają do pracy do NYC.
Rodzina posiada także psa i kota.
Generalnie bardzo fajnie wygląda ich profil, to znaczy wszystko jest wypełnione, można się wiele o nich dowiedzieć. List jest bardzo wyczerpujący. Jedyne czego brakuję, to większej ilości zdjęć, bo mają tylko jedno. Czemu o tym piszę? Miałam już na profilu kilka rodzinek i na prawdę zdarzało się, że widać było od razu, że aplikacja jest wypełniana po łebkach. Przykładowo list składający się z jednego zdania typu " Bardzo chcielibyśmy cię poznać". Myślę, że jeżeli rodzina chce znaleźć fajną au pair to też powinna się postarać, zainteresować sobą.
A wracając do samej rodziny to wiadomo przy takich dzieciach standardowo przygotowanie do szkoły, odebranie, zawiezienie na zajęcia dodatkowe, pomoc przy lekcjach itd. W sumie ok 35 h tygodniowo. Czasami jeśli rodzice chcą gdzieś wyjść wieczorem, wtedy oczywiście trzeba się zająć dziećmi.
Niby wszystko super, tylko jeśli dobrze wywnioskowałam z aplikacji to chcą kogoś na sierpień, a to niestety dla mnie za wcześnie. Dlatego właśnie do nich jeszcze nie napisałam.
Jak tam wasze matche?

Na koniec pioseneczka, żeby nie było tutaj tak smutno. Niedawno zauważyłam, że do kin weszło Pitch Perfect 2, zamierzam się wybrać w najbliższym czasie.

Do usłyszenia :)

4 komentarze:

Anka pisze...

Masz szczęście do tego NY :)
Ale faktycznie wszystko pięknie ładnie, tylko ten termin.. No nic trzeba czekać. Ściskam!

Paula pisze...

oo już 5 match , idziesz jak burza :P

Agnieszka pisze...

No tak, tylko 3 z nich w ogóle się nie odezwały. Ta ostatnia siedzi mi od poniedziałku, już ponad 48 h i nie daje znaku życia. W końcu do nich napisałam z nadzieję, że może szukają jednak na późniejszy termin. I teraz tylko co chwilę sprawdzam maila.

Ola pisze...

Kurde dzieci 12 i 14 to na pewno bardzo malo roboty by bylo przy nich bo w tym wieku to juz sami potrafia sie soba zajac raczej ;)
Olawusa.blogspot.com